owdqWU

owdqWU

Meist

50+ teenust nüüd käeulatuses

Mõistame kliendi muret, kui talle tundub, et iga teenuse jaoks, mida ta vajab, peab ta endale uue äpi alla laadima. Selle lihtsustamiseks toome teieni Tip-Tap multiäpi mille kaudu saad tellida kõik olulisemad teenused alates sõidujagamisest ning toidukullerist kuni koristaja ja koduabiliseni. 

Takso-, moto- ja lennusõidud

Kasutage taksot, moto või õhusõitu. Kui soovite broneerida takso- või motosõidu, lisage lihtsalt oma alguspunkt ning sihtkoht. Samuti saate meie äpi kaudu autot ja teisi mootorsõidukeid rentida. 

Tarne

Meie äpp võimaldab teil tellida  toitu, toidukaupu, pakke või mis tahes liiki kaupu või tooteid. . Sisestage lihtsalt oma asukoht ja saate ühendust läheduses asuvate poodide või restoranidega. Valige vajalikud esemed või söögid ja meie kullerid toimetavad need teile kiirelt ning soodsalt kätte.

Teenused

Mõistame tänapäeva inimeste hõivatud elustiili. Nüüd leiate kõik vajalikud teenused enda mobiiltelefonist. Paari nupuvajutusega on võimalik tellida iluteenuseid, massaazi, autopesu, koristus või muid teenuseid.

Tip-Tapi multiäpp toob ühele ekraanile kokku enam kui 50 igapäevast teenust.
Kui oled klient, saad siit kiirelt, soodsalt ja mugavalt abi, kui vajad näiteks lapsehoidjat, koristajat, pesupesemist, torumeest, rendihaagist, muruniitjat, lumerookijat, massööri, advokaati, turvameest, koduõpetajat jne jne jne.

Tip-Tapi teenusepakkujaks saamine on lihtne ja riskivaba, komisjonitasu võetakse ainult juba tehtud tööde eest ja oma tingimused saad kehtestada ise.

Tip-Tapi frantsiisipartnerid võivad olla üheaegselt nii kliendid kui teenusepakkujad, aga kui nad aitavad kaasa Tip-Tapi arengule, siis saavad nad tasu kogu oma ehitatud tiimis tehtava käibe pealt, nii kaua kui seal inimesed üksteisele teenuseid osutavad.

Kuidas Tip-Tap multiäppi kasutada

Tip-Tapi multiäpp on ülimalt lihtne ja kasutajasõbralik. Siit saate ühest kohast rohkem kui 50 teenust, näiteks sõidud, kohaletoimetamised ja erinevad teenused. 

Telli uudiskiri

owdqWU