owdqWU

owdqWU

Sõitke projektiga tiptap

Me ei paku klientidele mitte ainult usaldusväärseid sõite pakkudes, vaid keskendume ka oma töötajate heaolule. Alustage meie ettevõttele sõitmisega tohutut kasumit. Me ei pane teid paanikasse, et sõidate vastavalt meie kindlale kellaajale. Saate sõita vastavalt oma kavandatud tundidele. Pakume oma pakkujatele paindlikku keskkonda, et nad saaksid oma tööd teha täieliku lojaalsuse ja tähelepanuga.

Meie rakenduse toimimine

Noh, seda rakendust on väga lihtne kasutada. Heidame ülevaate rakenduse toimimisest.
 • Registreerimine ja sisselogimine

  Registreeri end rakenduses, edastades oma e-posti aadressi, telefoninumbri ja sotsiaalmeediaplatvormid, nagu Facebook, Instagram ja Google+. Kui olete rakenduses juba registreerunud, logige sisse, sisestades oma ID ja parooli.

 • Sisenege oma asukohta ja vali sõiduk

  Sisestage oma kohaletoimetamise koht ja sõiduk, mida soovite saada. Rakenduse külge on lisatud palju erinevaid sõidukeid, näiteks mikro-, mini-, sedaan, maastur jne.

 • Jälgige oma sõidukit

  Jälgige oma sõidukit, kasutades rakenduses saadaolevat reaalajas jälgimisvõimalust. See funktsioon võimaldab kasutajatel teada saada, kui palju aega kulub sõidukil pikapini jõudmiseks.

 • TEE MAKSED

  Pärast edukat reisi sooritage makseid, kasutades sularahas, deebetkaarte, krediitkaarte või rakendusse integreeritud rahakotivõimalust.

 • ANDKE OMA EELSED LÄBIVAATAMISED JA TAGASISIDE

  Lõpuks andke oma autentset ja väärtuslikku tagasisidet ettevõttele. See aitab ettevõttel oma teenuseid parendada.

Registreeruge Drive'i

Sujuv platvorm, mis pakub professionaalseid kättetoimetamis- ja sõiduteenuseid, mis võimaldaksid pakkujal kohe töökohti saada ja juba esimesest päevast alates raha teenida. Paljude funktsioonidega koormatud meie platvorm aitab leida imelihtse töö, olenemata sellest, mida teete!

Registreeri Ride

Jagage oma soovituskoodi oma sõpradele, perekonnale või kolleegidele ja hakake teenima pärast soovitud kutse- ja kohaletoimetamisteenuste edukat lõpuleviimist.

Laadige rakendus alla

Laadige alla meie hämmastav rakendus kohe ja alustage probleemideta sõitude teenuse kasutamist. Siin on mõned selle rakenduse pakkumised.

 • Reaalajas jälgimine
 • Taskusõbralikud teenused
 • Kindlustatud sõidud
 • Lihtne broneerimine
Google Play Rakenduste pood

Ohutus teedel

Teenige meiega sõites nii palju raha kui vaja.

 • Tehke ilus raha

  Me ei unusta kunagi oma pakkujate eest hoolitseda. Meie rakendusega seotud pakkujad saavad juhtida nii palju kui võimalik. Nende raha deponeeritakse nende kontodele ja nad saavad seda koguda igal nädalal.

 • Määrake oma ajakava

  Me ei tee kunagi pakkujatele survet, et nad sõidaksid autoga vastavalt meie sõiduplaanile. Nad on vabad ja saavad sõita oma mugava sõiduplaani järgi. Ole oma töö ülemus.

 • Ohutus

  Uusimat tehnoloogiat kasutades keskendume ka pakkujate ohutusele. Need on sama olulised kui kasutajad. Hoiame pakkuja sõidukil silma peal enne reisi, vahel ja vahetult pärast reisi, et veenduda nende ohutuses.

Telli uudiskiri

owdqWU