owdqWU

owdqWU

Abikeskus

Tere tulemast tiptap abikeskusesse, mis aitab teil, meie hinnatud klientidel, pakkujatel / teenusepakkujatel, samuti kauplustel ja restoranidel saada tuge seoses teenustega, mida saate selle mitmeteenuselise lahenduse kaudu või pakute.

Arutame kõigepealt sisselogimise üle. Seda saate teha, sisestades oma sotsiaalse meedia üksikasjad või esitades üksikasjad, nagu nimi, mobiilinumber ja e-posti aadress, mis aitavad teil rakendusse siseneda märkimisväärselt hõlpsalt.

Järgmisena saate rakendusse sisenedes valida sealt vajaliku teenuse, anda oma asukohale üksikasjad, teenused broneerida ja seejärel mõne aja jooksul meie usaldusväärsete pakkujate käest teenuse teie asukohas hankida.

Lõpuks võite teie, see tähendab, et meie kliendid, pakkujad / teenusepakkujad, restoranid / kauplused saavad anda hinnangu ja ülevaate, mis omakorda aitab meil mõista teie üldist rahulolu selle mitme teenuse rakenduse kasutamisel.

Niisiis, tulge, astuge sellesse ainulaadsesse rakendusse ja laadige see täna oma mobiiltelefoni alla, niipea kui seda rakendust kasutate, võime teile kinnitada, et teid liimitakse meie külge pikka aega. Ei, ei kiitle. Kasutage rakendust ise ja vaadake erinevust selles, kuidas tervikuna teenuseid vastu võtate ja pakute.

Telli uudiskiri

owdqWU