owdqWU

owdqWU

Kuidas see töötab

Tere tulemast tiptap mis lubab teile suurejoonelist teenuste valikut, näiteks tiptap ja muud tellitavad teenused.

Väga lihtsate toimingute abil saate reisi broneerida või tellida mis tahes teenuse ja tellida tarneid vaid mõne nutitelefoni või iPhone'i seadme puudutuse kaudu või broneerida oma veebisaidilt ja kasutada sõrmeotste kaudu pakutavaid teenuseid.

Allpool selgitatakse teile selle suurejoonelise lahenduse põhitoiminguid, mis toetavad teid teenuste broneerimisel või tellimisel, sõidul või kohaletoimetamisel ning seejärel tagatakse ainulaadne sõit, kohaletoimetamine või teenus.

tiptap sisestama tiptap lahenduse, esitama üksikasjad, mis sisaldavad sotsiaalmeedia käepidet, nime, mobiilinumbrit ja e-posti aadressi, ning seejärel sisestama rakenduse, et kuvada kõiki teenuseid pakkuv kuvar.

Nüüd vali vajalik teenus ja sisesta oma asukoha üksikasjad. Niipea kui selle sammu olete teinud, saate ühenduse teie lähedal asuvate pakkujatega. Nüüd peate valima, millist teenust, kohaletoimetamist või sõitu soovite, ja seejärel teenuse broneerima. Mõne minuti jooksul saate seda teenust nautida, sõita või kohale toimetada ning hinda ja üle vaadata sõitu, kohaletoimetamist või teenindust. See on nii lihtne!

Telli uudiskiri

owdqWU