owdqWU

owdqWU

Legal

tiptap pidage meeles, et meie (pakkujad ja kliendid) olete meie mure ja ka teie turvalisus on alati meie kõige kõrgemas kontrollnimekirjas.

Nii et teenuse teenuse vastuvõtmiseks või osutamiseks rakenduse haldamisel pidage meeles, et teie privaatsus on sügavalt meie geenidesse kodeeritud. Seetõttu on siin leitav teave hõlpsasti mõistetav, rakendust on lihtne kasutada ja teie turvalisus on alati tagatud.

Kuid kui rikute järgmist, blokeerime teid täielikult tiptap . Esiteks, kui teid süüdistatakse mis tahes kriminaalses tegevuses, juhul kui teie dokumente ei kinnitata, olgu see siis põhjus. Kahju tekitamise korral võite karistada.

Võite järgida neid näpunäiteid, et hoida oma ohutus puutumata, saada teenust neilt, kellel on hea hinnang, veenduge, et teavitaksite meid olukorrast, kus tunnete end olevat ohustatud ja nii edasi ja nii edasi. Pidage meeles, et teie turvalisus pole oluline mitte ainult teie ja teie lähedaste jaoks, vaid ka meie jaoks väga suur asi, nii et teavitage meid mis tahes sobimatu tegevuse korral ja me hoolitseme selle eest hiljem.

tiptap on loodud sellel veebisaidil pakutavate teenuste täpsuse ja usaldusväärsuse tagamiseks.

Telli uudiskiri

owdqWU