owdqWU

owdqWU

Hankige tiptap

Me mõistame teie hõivatut ja kirglikku eluviisi, mis muudab teie majadest välja astumise üsna keerukaks ja tunnete tungivalt soovi minna oma maja värskendama või puhastama. Seega, et olla kindel, et saate oma majast välja astudes ilma suure hulga teenusteta, pakume teile tiptap millel on ligi 52 ja enam sellist teenust nagu kosmeetik, massaaž, meistrimees, koristamine, juhendamine jne. kui nimetada mõnda.

Kuidas see rakendus töötab?

Noh, seda rakendust on väga lihtne kasutada. Heidame ülevaate rakenduse toimimisest.
 • Registreerimine ja sisselogimine

  Registreeri ennast rakenduses, sisestades oma e-posti aadressi, telefoninumbri ja sotsiaalmeediaplatvormid, nagu Facebook, Twitter ja Google+. Kui olete rakenduses juba registreerunud, logige sisse, sisestades oma ID ja parooli.

 • Sisestage asukoht ja vali teenus

  Sisestage oma asukoht ja valige soovitud teenus nagu autopesula, kodukoristamine, elektrik, puksiirauto, kosmeetik, puusepp, arst, treeneri treener, juhendaja jne.

 • Broneerimisteenused

  Valige soovitud alamteenused ja tehke makse sularaha / kaardi või rakenduse rahakoti kaudu.

 • Jälgige töö edenemist

  Kui teenus on broneeritud, saate rakenduses jälgida töö edenemist,

 • VAATA ARVEKOKKUVÕTE

  Lõpuks vaadake broneeritud teenuse arve arve kokkuvõtet.

 • ANDKE OMA EELSED LÄBIVAATAMISED JA TAGASISIDE

  Andke teenusepakkujale oma autentset ja väärtuslikku tagasisidet. See aitab neil kasvada.

Registreeruge teenimiseks

Sujuv platvorm, mis pakub professionaalseid teenuseid ja mis võimaldaks Pakkujal kohe töökohti saada ja raha teenida. Laaditud paljude funktsioonidega aitab meie platvorm leida imelihtsa töö, olenemata sellest, mida teete!

Registreeruge Broneerimisteenuste lehel

Registreeruge, et broneerida hämmastavaid teenuseid mõne kraaniga, nagu autopesula, kosmeetik, kodupuhastus, veoautod jne. Valige teenus ja broneerige pakkuja koheselt.

Laadige rakendus alla

Kas soovite kogeda kunagi varem pakkuja kogemust, mis tagab, et te ei pea sama rakenduse jaoks mitu rakendust alla laadima? Laadige alla tiptap saadaval vastavalt Android Play poest ja iOS-i App Store'ist, ning saate selle kaudu ligi 52 ja enam teenust, nagu kosmeetik, massaaž, meistrimees jne jne ja nii edasi.

 • Kasutajasõbralik rakendus
 • Lihtne teenuse broneerimine
Google Play Rakenduste pood

Ohutus teedel

Teenige meiega sõites nii palju raha kui vaja.

 • Tehke ilus raha

  Me ei unusta kunagi oma pakkujate eest hoolitseda. Meie rakendusega seotud pakkujad saavad juhtida nii palju kui võimalik. Nende raha deponeeritakse nende kontodele ja nad saavad seda koguda igal nädalal.

 • Määrake oma ajakava

  Me ei tee kunagi pakkujatele survet, et nad sõidaksid autoga vastavalt meie sõiduplaanile. Nad on vabad ja saavad sõita oma mugava sõiduplaani järgi. Ole oma töö ülemus.

 • Ohutus

  Uusimat tehnoloogiat kasutades keskendume ka pakkujate ohutusele. Need on sama olulised kui kasutajad. Hoiame pakkuja sõidukil silma peal enne reisi, vahel ja vahetult pärast reisi, et veenduda nende ohutuses.

Telli uudiskiri

owdqWU