owdqWU

owdqWU

Usaldus, ohutus ja kindlustus

tiptap teie peamiseks prioriteediks teie kliendid ja meie ainus mure on teie turvalisus. Nii et iga kord, kui broneerite sõidu, teeninduse või kohaletoimetamise, tagame, et saate alati turvalise kogemuse!

Kuidas? Kõigi pakkujate profiilid on põhjalikult kontrollitud, et tagada teie turvalisuse püsimine. Kuid olukorras, kus võite tunda ohtu, on meil tugimeeskond, kellega saate ühendust võtta ja nemad hoolitsevad ülejäänud puhkamise eest või võite pöörduda oma lähedase pere või sõprade poole otse rakenduse enda kaudu ja teavitada neid olukorrast.

Meie jaoks on teile kõige olulisemad pakkujad ja teie ohutus on kõige olulisem. Seetõttu oleme veendunud, et rakenduse kasutamisel ei saadeta teid töökohtadesse piirkondadesse, mis võivad tunduda ohtlikud või millel on kriminaalajalugu.

Pärast iga kohaletoimetamist, sõitu või teenindust võtame kindlasti anonüümse tagasiside, et teada saada üldist kogemust ja vajadusel seda paremaks muuta.

Meil on väga range kindlustuspoliis, mis tagab, et pakutavad teenused on 100% ohutud. Niisiis, hoolitseme selle eest, et meil oleks pakkujaid, kes on põhjalikud spetsialistid ja kellel on oma kaubikukindlustus. Nii tagame, et ka teie ja pakkujate turvalisus jäävad puutumatuks.

Telli uudiskiri

owdqWU